APLIKACJA DLA SYSTEMU WINDOWS

Program jest efektem ponad 25 lat obserwacji różnego rodzaju metod typowania liczb w grach losowych organizowanych przez Totalizator Sportowy.
Podczas tego okresu wiele osób doświadczonych w typowaniu liczb podpowiadało nam, co należy umieścić w programie, aby było można typować z sukcesami.

Przetestowaliśmy wiele metod, dokonując analiz ich efektywności. Niektóre czasami dawały bradzo pozytywne wyniki, jednak były one jednostkowe w stosunku do całego zakresu losowań.
Rozwój techniki komputerowej, języków programowania oraz bibliotek naukowych z zakresu statystyki i nauczania maszynowego pozwolił nam "przesiąść" się ze żmudnego obliczania danych w Excelu na poważniejsze narzędzia, które znacząco ułatwiły nam pracę i które umieściliśmy w programie.
Dzięki temu, oprócz podstawowych analiz, takich jak mapy wyników, piramidy liczb czy odchylenia standardowe można w sposób szybki i na różne sposoby obliczyć modele regresji liniowej, podobieństwa w występowaniu liczb lub średnie ruchome. Są to moduły, które w największym stopniu i co najważniejsze - systematycznie, pozwalały na właściwe typowanie grup liczb.

Prace nad innymi metodami cały czas są realizowane, testujemy różne pomysły z zakresu uczenia maszynowego, takie jak na przykład drzewa decyzyjne czy szeregi czasowe.
Jeżeli uda się nam dobrać odpowiednie parametry, które ułatwią dodatkowo dobieranie liczb, kolejny moduł zostanie umieszczony w programie.

Z pewnością niektórzy posiadają różnego rodzaju programy wspomagające typowanie liczb z różnego rodzaju metodami i analizami. Czy tamte analizy są złe? Nie. Są inne. Nasz program opiera się natomiast na statystyce i matematyce, której zasad nikomu dotychczas nie udało się podważyć.

Wszystkich miłośników gier losowych zapraszamy do współpracy nad rozwijaniem programu.
Jeżeli uważasz, że jakieś obliczenia powinny być w nim zawarte lub coś poprawione, po prostu opisz propozycję i wyślij na adres administrator@systemylotto.pl

Podczas instalacji lub uruchamiania programu mogą występować błędy w systemie Windows.
Najczęściej są to programy antywirusowe (szczególnie te bezpłatne) lub zapora sieciowa (firewall systemowy lub dodatkowy).

Zawsze możesz sprawdzić dowolny plik na przykład na stronie: https://virusscan.jotti.org.

Problem, który uniemożliwia instalację dodatkowego oprogramowania, może wydawać się poważny, ale można go łatwo rozwiązać, postępując według rozwiązań zaproponowanych między innymi na stronach:

Podstawowe funkcje i wymagania:
  1. Program jest w pełni zintegrowany z serwisem systemylotto.pl, do prawidłowego działania niezbędne jest połączenie z internetem.
  2. Korzystanie z programu wymaga logowania do serwisu systemylotto.pl za pomocą konta Google.
  3. Program umożliwia typowanie w ligach typujących oraz przeglądanie dotychczasowych własnych wyników, jak i innych typujących.
  4. Program umożliwia tworzenie zakładów w oparciu o systemy dla gier liczbowych dostępne w serwisie systemylotto.pl, oraz zarządzanie tymi systemami w ramach konta użytkownika.
  5. Program zawiera moduły pozwalające obliczać różnego rodzaju statystyki mające na celu ułatwienie doboru liczb w grach organizowanych przez Totalizator Sportowy.
Ograniczenia wersji podstawowej:
  1. typowanie w ligach typujących można zapisywać tylko na jedno przyszłe losowanie.
  2. umożliwiono zapisanie tylko jednego aktywnego systemu w każdej grze, tylko na jedno losowanie.
  3. analizy udostępnione w programie uniemożliwiają wykonywanie obliczeń na własnych zakresach. Zakresy losowań każdorazowo dobierane są losowo.
Dostępna pomoc dla modułów:
Analizy i narzędzia:

Pobierz instalkę programu dla Windows - plik .exe

Pobierz instalkę programu dla Windows - plik spakowany .zip