Logowanie

Zaloguj za pośrednictwem GOOGLE


Zaloguj za pośrednictwem FACEBOOK


UWAGA!!!
Wszystkie osoby, które logują się na stronie systemylotto.pl za pomocą konta Facebook, od dnia 15.10.2021r. zapewne nie będą mogły korzystać z tej funkcji w serwisie.
Spowodowane jest to polityką FB, który zażądał przesłania filmów dotyczących logowania do serwisu.
Niestety, spełnienie żądania FB skutkowało by udostępnieniem kodu strony i bazy danych, na co nie wyrażamy zgody.
W związku z powyższym zamierzamy zrezygnować z usług Facebook`a w zakresie logowania do naszego serwisu.
Wszystkich, którzy posiadają konta w naszym serwisie założone poprzez FB informujemy, że zostaną one usunięte z naszej bazy, jeżeli FB faktycznie zablokuje możliwość logowania.
Z naszej strony jest nam przykro i przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Zapraszamy do zakładania konta poprzez Google.
Administracja systemylotto.pl


Regulamin korzystania z serwisu systemylotto.pl.


Polityka ochrony danych osobowych serwisu systemylotto.pl.

Ważna informacja!

Jako administratorzy serwisu systemylotto.pl nie przechowujemy danych wrażliwych, w tym hasła, tylko potwierdzamy autoryzację, co jest również dla nas wygodne, ponieważ nie administrujemy Państwa danymi osobowymi i ich nie weryfikujemy.

Dzięki logowaniu się z wykorzystaniem konta Google lub Facebook mogą Państwo korzystać z naszego serwisu bez ciągłego wpisywania hasła.
Jest to nie tylko wygodne, ale także bezpieczne, ponieważ minimalizuje ryzyko wykradzenia hasła przez hakerów lub złośliwe oprogramowanie.

Logowanie do naszego serwisu jest wymagane, jeżeli chcecie Państwo korzystać ze wszystkich opcji które oferujemy na naszych stronach i w aplikacji przeznaczonej dla telefonów komórkowych z systemem android.
Logując się do naszego serwisu potwierdzacie Państwo, że macie ukończone 18 lat; że zapoznaliście się oraz akceptujecie regulamin korzystania z serwisu systemylotto.pl i naszą politykę ochrony danych osobowych.