SYSTEMY LICZBOWE

Skoro jesteś na naszych stronach, to zapewne marzy Ci się główna wygrana w Lotto, Mini Lotto lub Multi Multi.
Mamy nadzieję, że przyczynimy się do zrealizowania tego marzenia!
Drobny datek w wysokości 1% wygranej byłby mile widziany :)

Zapoznaj się z tekstem, dlaczego warto grać systemami

Loterie liczbowe organizowane na całym świecie skonstruowane są w taki sposób, aby państwo które je organizuje po prostu na nich zarabiało. Tak jest i w naszym przypadku, ponieważ Totalizator Sportowy z tego co wiadomo, przeznacza raptem około 50% zysków na wygrane...

Trafienie 6/6 w Lotto wydaje się nierealne, bo szanse trafienia głównej wygranej wynoszą 1 do 13.983.816. Jednak gdyby każdy z naszych (dorosłych) rodaków skreślił jeden niepowtarzalny zakład, to 3 razy w tygodniu byśmy mieli kolejnego milionera... Nierealne, nie damy rady się tak dogadać :)
Podobnie jest w Multi Multi, gdzie szansa trafienia 10/10 wynosi 1 do 8.911.711. Sprawdźcie sami jak często padają główne wygrane. Mniej osób gra w Multi, ponieważ można wygrać znacznie mniejsze kwoty.
Najlepszym rozwiązaniem wydaje się grać w Mini Lotto, gdzie szansa na trafienie 5/5 wynosi "aż" 1 : 850.668, a zakład kosztuje tylko 1,5 zł.
Sposób gry należy wybrać zawsze samemu, w zależności od oczekiwań oraz mając na uwadze własne możliwości finansowe. Jednak najważniejsze jest to, aby nie wpaść w sidła hazardu, ponieważ może to się skończyć tragicznie.

A może jakieś drobniejsze sumy wydają Ci się bardziej realne i Ciebie usatysfakcjonują?
Nie proponujemy Tobie żadnych magicznych sztuczek, dzięki którym zwiększysz swoje szanse na wygrane w jakąkolwiek grę. Wszystko ma związek z matematyką i rachunkiem prawdopodobieństwa, a mniejsze kwoty także potrafią ucieszyć...
Każdy system w naszym serwisie posiada zakładane gwarancje, natomiast Ty zdecydujesz którym zagrać. Kluczowy i tak jest zawsze dobór odpowiednich liczb. Każdy system skrócony (La Jolla czy matematycznie idealny) ma tylko pomóc w ograniczeniu liczby zawieranych zakładów, ponieważ gra systemem pełnym zrujnuje budżet nawet miliardera.
Z naszej strony proponujemy grę w Multi Multi na 3 lub 5 skreśleń, gdzie wygrane może nie są największe, ale za to najczęstsze i najbardziej realne.
Ale do analizowania tego tematu zapraszamy na forum.

Życzymy trafnego dobierania systemów i liczb...

Systemy pełne

SYSTEMY PEŁNE - zawierają wszystkie możliwe do utworzenia kombinacje z danego podzbioru liczb.

Zalety:
- 100% pewność trafienia głównej wygranej przy wylosowaniu wytypowanej grupy liczb,
- każdy zakład zawiera wielokrotne wygrane niższych stopni,
- najwyższe możliwe wygrane (zysk) w przypadku wytypowania właściwej grupy liczb.

Wady:
- wysokie koszty gry (obstawiamy wszystkie możliwe kombinacje), zwłaszcza przy dobieraniu większej ilości liczb do systemu.

Zobacz systemy

Systemy skrócone

Systemy skrócone tworzone są w celu ograniczenia liczby wysyłanych zakładów, z założeniem trafienia określonej, wybranej minimalnej wygranej.
Mają na celu znaczne obniżenie kosztów ponoszonych przez grającego, jednak nie dają 100% pewności trafienia maksymalnej wygranej przy wylosowaniu wytypowanej grupy liczb.
Systemy skrócone mogą być tworzone w różnoraki sposób, jednak przyjmowana jest najczęściej zasada, aby każda liczba (licząc na wszystkich wysłanych zakładach) występowała łącznie jednakową ilość razy.
Systemy skrócone konstruowane są zazwyczaj z mniejszej ilości liczb podstawowych.

Zalety:
- znaczne zmniejszenie liczby zakładów, które należy zawrzeć w kolekturze,
- wysokie prawdopodobieństwo trafienia założonego minimum.

Wady:
- wysokie koszty gry przy większej ilości liczb w systemie.

Zobacz systemy

Systemy matematycznie idealne

Systemy Matematycznie Idealne - są specyficzną formą systemów skróconych i charakteryzują się tym, że każda liczba i każda para liczb występuje w systemie dokładnie tyle samo razy.
Na przykład system 3/7/7, składający się z:
Skreśleń - 3,
Liczb - 7,
Zakładów - 7,

1 2 7
1 3 6
1 4 5
2 3 4
2 5 6
3 5 7
4 6 7

zawiera liczby, które występują dokładnie 3 razy, a każda para liczb występuje dokładnie raz.

Zalety:
- 100 % pokrycie par liczb,
- równomierne rozłożenie każdej liczby i par liczb w systemie.

Wady:
- wysokie koszty gry, zwłaszcza przy większej ilości liczb w systemie.

Zobacz systemy

Systemy La Jolla

SYSTEMY La JOLLA - systemy opracowane dla potrzeb Instytutu Analiz Obronnych (IDA) w USA, korporacji non-profit, która prowadzi trzy centra badań i rozwoju (FFRDC) federalnie finansowane w interesie publicznym: Centrum Systemów i Analiz, Instytut Polityki Naukowej i Technologicznej oraz Centrum Komunikacji i Informatyki.
IDA dostarcza obiektywnych analiz kwestii bezpieczeństwa narodowego i związanych z nimi wyzwań krajowych, w szczególności tych wymagających nadzwyczajnej wiedzy naukowej, technicznej i analitycznej.

IDA jest podzielona na kilka oddziałów, z których jeden - Center for Communications Research La Jolla (CCR) w Kaliforni zajmuje się systemami liczbowymi opracowywanymi przez ekspertów w dziedzinie kombinatoryki.
Systemy CCR La Jolla charakteryzują się precyzyjnymi rozkładami K liczb danego zbioru liczbowego, przy podzbiorze liczbowym N, dla pokrycia trafień X liczb ze zbioru N, z minimalnym możliwym rozpisem zakładów.

Zalety:
- zminimalizowanie ilości kuponów, przy zachowaniu gwarancji uzyskania założonego minimalnego trafienia.

Wady:
- wysokie koszty gry, zwłaszcza przy większej ilości liczb w systemie.

Zobacz systemy