Ranking wykorzystania systemów przez użytkowników serwisu.

(w aktualnie zapisanych zakładach)
W grze Multi Multi
TypIlość
Systemy skrócone1015
Systemy La Jolla579
Systemy pełne251
Systemy użytkowników196
Zakład prosty175
Systemy matematycznie idealne138
Systemy ulubione10
W grze Lotto
TypIlość
Zakład prosty69
Systemy La Jolla50
Systemy pełne33
Systemy skrócone33
Systemy użytkowników9
Systemy matematycznie idealne6
Systemy ulubione1
W grze Mini Lotto
TypIlość
Systemy skrócone218
Systemy La Jolla117
Zakład prosty87
Systemy pełne63
Systemy użytkowników41
Systemy matematycznie idealne33
Systemy ulubione2

Zestawienie liczby zapisanych systemów z podziałem na ilość skreśleń w zakładzie dla Multi Multi.
Skreśleń w zakładzie
TypOgółem1098765432
Systemy skrócone101511165276195110221829
Systemy La Jolla57918081348557813525
Systemy pełne25129159531075112623
Systemy użytkowników196402517211860213
Zakład prosty17557122141623851
Systemy matematycznie idealne13891164010311020
Systemy ulubione1021141
Multi Multi
Zestawienie najczęściej wybieranych systemów do gry w Multi Multi na najbliższe losowania.
LP Typ systemu System
1------/---/---
2------/---/---
3------/---/---
4------/---/---
5------/---/---
6Systemy ulubione5/20/133
7Zakład prosty4/4/1
8Systemy użytkowników7/15/15
9Systemy La Jolla9/26/188
10Systemy matematycznie idealne7/10/29
Lotto
Zestawienie najczęściej wybieranych systemów do gry w Lotto na najbliższe losowania.
LP Typ systemu System
1------/---/---
2------/---/---
3------/---/---
4------/---/---
5------/---/---
6Systemy skrócone6/9/32
7Systemy La Jolla6/8/12
8Systemy skrócone6/10/21
9Systemy La Jolla6/11/11
10Systemy La Jolla6/22/77
Mini Lotto
Zestawienie najczęściej wybieranych systemów do gry w Mini Lotto na najbliższe losowania.
LP Typ systemu System
1------/---/---
2------/---/---
3------/---/---
4------/---/---
5------/---/---
6Systemy La Jolla5/20/133
7Zakład prosty5/5/1
8Systemy skrócone5/10/8
9Systemy skrócone5/14/14
10Systemy użytkowników5/20/23