Ranking wykorzystania systemów przez użytkowników serwisu.

(w aktualnie zapisanych zakładach)
W grze Multi Multi
TypIlość
Systemy skrócone1073
Systemy La Jolla637
Systemy pełne274
Systemy użytkowników222
Zakład prosty178
Systemy matematycznie idealne155
Systemy ulubione3
W grze Lotto
TypIlość
Zakład prosty69
Systemy La Jolla48
Systemy skrócone38
Systemy pełne32
Systemy użytkowników10
Systemy matematycznie idealne4
Systemy ulubione1
W grze Mini Lotto
TypIlość
Systemy skrócone218
Systemy La Jolla127
Zakład prosty111
Systemy pełne70
Systemy użytkowników51
Systemy matematycznie idealne36
Systemy ulubione1

Zestawienie liczby zapisanych systemów z podziałem na ilość skreśleń w zakładzie dla Multi Multi.
Skreśleń w zakładzie
TypOgółem1098765432
Systemy skrócone1073120732931981132341230
Systemy La Jolla63719581409775774329
Systemy pełne274301511581185112924
Systemy użytkowników222502028181967614
Zakład prosty17855132736725851
Systemy matematycznie idealne155131294211321224
Systemy ulubione3111
Multi Multi
Zestawienie najczęściej wybieranych systemów do gry w Multi Multi na najbliższe losowania.
LP Typ systemu System
1------/---/---
2------/---/---
3------/---/---
4------/---/---
5------/---/---
6Systemy skrócone9/15/8
7Systemy pełne7/8/8
8Systemy La Jolla10/23/74
9Systemy matematycznie idealne7/10/29
10Systemy użytkowników4/7/12
Lotto
Zestawienie najczęściej wybieranych systemów do gry w Lotto na najbliższe losowania.
LP Typ systemu System
1------/---/---
2------/---/---
3------/---/---
4------/---/---
5------/---/---
6Systemy La Jolla6/9/7
7Systemy matematycznie idealne6/9/12
8Systemy La Jolla6/9/30
9Systemy skrócone6/13/26
10Systemy skrócone6/10/7
Mini Lotto
Zestawienie najczęściej wybieranych systemów do gry w Mini Lotto na najbliższe losowania.
LP Typ systemu System
1------/---/---
2------/---/---
3------/---/---
4------/---/---
5------/---/---
6Zakład prosty5/5/1
7Systemy użytkowników5/20/23
8Systemy skrócone5/16/166
9Systemy matematycznie idealne5/10/18
10Systemy La Jolla5/15/56