Ranking wykorzystania systemów przez użytkowników serwisu.

(w aktualnie zapisanych zakładach)
W grze Multi Multi
TypIlość
Systemy skrócone596
Systemy La Jolla567
Systemy pełne207
Zakład prosty192
Systemy użytkowników182
Systemy matematycznie idealne121
Systemy ulubione5
W grze Lotto
TypIlość
Zakład prosty69
Systemy La Jolla44
Systemy pełne28
Systemy skrócone28
Systemy użytkowników8
Systemy matematycznie idealne5
Systemy ulubione1
W grze Mini Lotto
TypIlość
Systemy skrócone102
Systemy La Jolla93
Zakład prosty89
Systemy pełne54
Systemy użytkowników32
Systemy matematycznie idealne24
Systemy ulubione2

Zestawienie liczby zapisanych systemów z podziałem na ilość skreśleń w zakładzie dla Multi Multi.
Skreśleń w zakładzie
TypOgółem1098765432
Systemy skrócone596852112713540152927
Systemy La Jolla567186622582501003230
Systemy pełne20724158481042112623
Zakład prosty192571126451324851
Systemy użytkowników182431712171247232
Systemy matematycznie idealne12111113397241016
Systemy ulubione511111
Multi Multi
Zestawienie najczęściej wybieranych systemów do gry w Multi Multi na najbliższe losowania.
LP Typ systemu System
1------/---/---
2------/---/---
3------/---/---
4------/---/---
5------/---/---
6Systemy skrócone5/10/8
7Systemy matematycznie idealne10/16/16
8Systemy skrócone5/10/8
9Systemy skrócone6/17/395
10Systemy skrócone5/10/21
Lotto
Zestawienie najczęściej wybieranych systemów do gry w Lotto na najbliższe losowania.
LP Typ systemu System
1------/---/---
2------/---/---
3------/---/---
4------/---/---
5------/---/---
6Systemy La Jolla6/15/31
7Systemy skrócone6/12/8
8Systemy La Jolla6/19/60
9Systemy użytkowników6/15/25
10Systemy La Jolla6/12/41
Mini Lotto
Zestawienie najczęściej wybieranych systemów do gry w Mini Lotto na najbliższe losowania.
LP Typ systemu System
1------/---/---
2------/---/---
3------/---/---
4------/---/---
5------/---/---
6Systemy La Jolla5/20/133
7Systemy użytkowników5/20/23
8Systemy skrócone5/10/53
9Systemy La Jolla5/15/56
10Systemy pełne5/12/792