Ranking wykorzystania systemów przez użytkowników serwisu.

(w aktualnie zapisanych zakładach)
W grze Multi Multi
TypIlość
Systemy skrócone1101
Systemy La Jolla673
Systemy pełne238
Systemy użytkowników226
Zakład prosty179
Systemy matematycznie idealne163
Systemy ulubione3
W grze Lotto
TypIlość
Zakład prosty69
Systemy La Jolla46
Systemy pełne39
Systemy skrócone37
Systemy użytkowników10
Systemy matematycznie idealne6
Systemy ulubione1
W grze Mini Lotto
TypIlość
Systemy skrócone199
Systemy La Jolla136
Zakład prosty112
Systemy pełne74
Systemy użytkowników63
Systemy matematycznie idealne42
Systemy ulubione1

Zestawienie liczby zapisanych systemów z podziałem na ilość skreśleń w zakładzie dla Multi Multi.
Skreśleń w zakładzie
TypOgółem1098765432
Systemy skrócone1101123702851991392321637
Systemy La Jolla67320889409890794425
Systemy pełne238271511561163142120
Systemy użytkowników226482424181867225
Zakład prosty17968112135721852
Systemy matematycznie idealne163161264411311429
Systemy ulubione3111
Multi Multi
Zestawienie najczęściej wybieranych systemów do gry w Multi Multi na najbliższe losowania.
LP Typ systemu System
1------/---/---
2------/---/---
3------/---/---
4------/---/---
5------/---/---
6Systemy skrócone6/10/7
7Systemy skrócone5/20/29
8Systemy skrócone10/20/15
9Systemy użytkowników9/13/12
10Systemy skrócone8/13/9
Lotto
Zestawienie najczęściej wybieranych systemów do gry w Lotto na najbliższe losowania.
LP Typ systemu System
1------/---/---
2------/---/---
3------/---/---
4------/---/---
5------/---/---
6Systemy skrócone6/13/10
7Systemy La Jolla6/9/7
8Systemy skrócone6/20/14
9Systemy matematycznie idealne6/9/12
10Systemy La Jolla6/9/30
Mini Lotto
Zestawienie najczęściej wybieranych systemów do gry w Mini Lotto na najbliższe losowania.
LP Typ systemu System
1------/---/---
2------/---/---
3------/---/---
4------/---/---
5------/---/---
6Systemy La Jolla5/20/133
7Systemy La Jolla5/8/20
8Systemy użytkowników5/20/23
9Systemy skrócone5/16/166
10Systemy skrócone5/10/8